logo szkoły
strona
strona główna *szkoła uczniowie oferta edukacyjna nauczyciele ogłoszenia do pobrania galeria projekty unijne KRONIKA SZKOŁY
lokalizacja
*o szkole
historia szkoły
biblioteka
(22kB)
(176kB)

 CKZiU-ul 8 Marca 5-Złotów, choć położony na obrzeżach miasta, nie odstrasza uczniów odległością od centrum Złotowa. Uważamy to za atut naszej placówki. Dzięki temu szkoła otoczona jest malowniczą zielenią, dającą ukojenie, pozwalającą na kontemplację piękna przyrody.

 To szkoła łącząca tradycję z nowoczesnością. Jesteśmy otwarci na pomysły młodzieży, w procesie dydaktycznym traktujemy ucznia jak partnera, nauczając tym samym poprawnych relacji międzyludzkich. Dajemy dobre wykształcenie, oferując szeroki zakres kierunków kształcenia, pozwalający na zatrudnienie. Posiadamy nauczycieli przygotowanych merytorycznie bardzo dobrze, którzy wciąż podnoszą swoje kwalifikacje, by jakość kształcenia była jak najwyższa. Nasi uczniowie zdobywają wysokie miejsca w olimpiadach ogólnopolskich, a tym samym i indeksy na uczelnie wyższe.

  Posiadamy bogatą bazę dydaktyczną: trzy pracownie komputerowe, bibliotekę z centrum multimedialnym, sale audiowizualne, sale językowe, dwie pracownie żywienia, zieloną klasę, salę gimnastyczną z sauną i siłownią, dwa boiska, internat ze stołówką, gospodarstwo szkolne, a nawet dwa parkingi, w tym jeden dla uczniów.

 Naszym celem jest uzyskanie wizerunku absolwenta, który umie wykorzystać wiedzę w praktyce, samodzielnie rozwiązać problemy, posiada umiejętność korzystania z dóbr kultury, szanuje drugiego człowieka i tradycje, umie posługiwać się językami obcymi, jest dociekliwy, spontaniczny, kulturalny w słowie i obyciu, asertywny.

(184kB)

 Młodzież w naszej szkole nie tylko uczy się zawodu. Młody człowiek potrzebuje też zabawy. I my rozumiemy tę potrzebę organizując konkursy, olimpiady, zawody, dyskoteki, pasowanie pierwszoklasistów, dożynki, dzień ziemi, jasełka, walentynki, święto wiosny, dzień sportu. Organizujemy też wiele akcji społecznych, bierzemy udział w projektach unijnych. Wszystko po to, aby jak najlepiej przygotować młodego człowieka do szczęśliwego życia w społeczeństwie.

ADRES STRONY INTERNETOWEJ:
http://8marca.ckziu-zlotow.pl/
warsztaty
Centrum Kształcenia
Zawodowego i Ustawicznego
w Złotowie
ul. 8-go Marca 5
77-400 Złotów
woj. wielkopolskie
tel/fax (0-67) 263 22 31
e-mail:
sekretarz.8marca@ckziu-zlotow.pl
park szkolny
zaprzyjaźnione szkoły prowadzenie strony kalendarium pomocne linki księga gości kontakt